Успех сербских теннисистов в Майами / Uspeh srpskih tenisera u Majamiju

24.03.2013
Лучший теннисист в мире Новак Джокович вышел в третий круг турнира в Майами Masters Series 1000, после победы над чехом Лукашем Росолом со счетом 6:1, 6:0, после 52 минут игры. В следующем раунде противником Джоковича будет индиец Сомдев Девварман.

Сербские теннисистки Ана Иванович и Елена Янкович сегодня утром также вышли в третий круг турнира Мастерс серии 1000 в Майами после выигрыша польки Агнешки Радваньской и американки Виктории Дюваль.

Najbolji teniser sveta Novak Đoković plasirao se u 3. kolo turnira Masters serije 1000 u Majamiju pošto je jutros savladao Čeha Lukaša Rosola sa 6-1, 6-0, posle samo 52 minuta igre.Protivnik Đokoviću u narednoj rundi biće Indijac Somdev Devarman. Srpska teniserke Ana Ivanović i Jelena Janković su se takođe jutros plasirale u 3. kolo turnira iz Masters serije 1000 u Majamiju pošto su savladale Poljakinju Ursulu Radvanjsku i Amerikanku Viktoriju Duval.

Источник: voiceofserbia.org