Миросавлев завоевал бронзовую медаль на Кубке Мира / Миросављев освојио бронзу на Светском купу

12.04.2013

РУ

Член сборной Сербии по стрельбе Неманья Миросавлев завоевал бронзовую медаль на Кубке Мира в Чангвоне (Южная Корея) в стрельбе из малокалиберной винтовки из трех положений с результатом 442,3 очка.
Золотая медаль досталась немцу Генри Юнгханелу, в то время как серебро выиграл россиянин Федор Власов. Всего на Кубке сербские стрелки завоевали пять медалей. Золото выиграла Андреа Арсович, серебро Зоран Арунович, две бронзовые медали принесла в копилку сборной Ивана Максимович, которую дополнила сегодня бронзовая медаль Неманьи Миросавлевича.

СР

Српски репрезентативац у стрељаству Немања Миросављев освојио је бронзану медаљу на Светском купу у Чангвону (Јужна Кореја) у дисциплини ваздушна пушка тростав, пошто је у финалу погодио 442,3 круга. Златна медаља припала је Немцу Хенрију Јунгханелу, док је сребрну освојио Рус Фјодор Власов. Српски стрелци су на Светском купу у Јужној Кореји освојили пет медаља. Злато је освојила Андреа Арсовић, сребро Зорана Аруновић, две бронзане медаље Иване Максимовић и данашња бронза Немање Миросављева.

Источник: voiceofserbia.org